کاربر گرامی برای استفاده بهتر از وب سایت به حساب خود وارد شده و یا در وب سایت ثبت نام فرمایید .

معرفی شرکت

شرکت تخصصی گیربکس اتوماتیک آندره AATC به مدیریت آقایان آندره مانوکیان وآلفرد عیسی جانیان بختیاری با تکیه بر تجربه ای بالغ بر سی سال و خدمات منحصر به فرد و به روز در خصوص تامین و تعمیر و بازسازی انواع گیربکس های اتوماتیک و قطعات مربوطه یکی از شناخته شده ترین شرکت ها در خاورمیانه بوده و توسعه گر سیستم های مختلف خودرویی در زمینه گیربکس اتوماتیک می باشد که درجهت گسترش و بهبود تکنولوژی برای بهینه کردن نسبت قیمت به کیفیت و قابل اتکا بودن به بالاترین رده ها در این صنعت تلاش بسیاری نموده است. این شرکت در زمینه های مختلف صنعت گیربکس اتوماتیک در حال فعالیت می باشد که در ذیل به آنها اشاره شده است:

 

• واردات انواع گیربکس اتوماتیک

• واردات انواع قطعات اصلی گیربکس های اتوماتیک

• واردات انواع توربین های گیربکس اتوماتیک و تعمیر کلیه توربین ها بهمراه گرانتی آنها

• تعمیر انواع گیربکس های اتوماتیک و تست آنها توسط جدیدترین دستگاه های تست گیربکس اتوماتیک بهمراه گارانتی آنها

• واردات انواع روغن های گیربکس اتوماتیک

   BRS-10002       ISO9001

آشنایی بیشتر با مرکز تخصصی گیربکس اتوماتیک آندره

 لازم به ذکر است که تمامی قطعات این شرکت از تولیدکنندگان بنام و معتبر اروپایی ، آمریکایی و آسیایی تامین و وارد میگردد. بدین ترتیب ما موفق شدیم طی سال های گذشته با عرضه قطعات با کیفیت بالا نیاز صنعت گیربکس اتوماتیک را در داخل کشور برطرف نماییم و بیشترین سهم فروش را در بازار صنعتی ایران در تمامی برند ها به خود اختصاص دهیم. این مجموعه دارای بخشها و زیر مجموعه های مختلفی میباشد که شامل:

دفتر مرکزی: وارد کننده انواع گیربکس های اتوماتیک و قطعات اصلی و توربین و روغن مربوط به آنها و همچنین نظارت بر تمامی بخش های زیر مجموعه و اعطا نمایندگی به شهرستانها

دفتر کانادا : ثبت سفارش و خرید انواع گیربکس ها اتوماتیک و قطعات مربوطه از شرکتهای آمریکایی و اروپایی و اخذ نمایندگی از شرکتهای معتبر در جهت تامین قطعات

فروشگاه آندره یدک : فروش انواع گیربکس های اتوماتیک و قطعات اصلی آنها و همچنین انواع روغن های گیربکس اتوماتیک

 فروشگاه مرکزی (پاساژ کاشانی) : مرکز پخش و فروش انواع گیربکس های اتوماتیک و قطعات اصلی آنها 

• نمایندگی ها

o نمایندگی یزد : با مدیریت آقای باغبان باشی در زمینه تعمیر و فروش قطعات

o نمایندگی تبریز: با مدیریت آقای دهقان در زمینه تعمیر و فروش قطعات

 

 

 

polygonal-world-map 23-2147525124

خدمات تخصصی

مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس اتوماتیک: فعالیت این مرکز کاملا تخصصی و منحصر به فرد میباشد به نحوی که تنها گیربکس های اتوماتیک بدون حضور خودرو به این مرکز ارسال گردیده و در آنجا تعمیر میگردد و بعد از تعمیر و سرویس به روی دستگاه تست که دارای جدیدترین تکنولوژیست بسته شده و تست جاده بر روی آنها انجام میپذیرد و پس از بسته بندی بهمراه گارانتی عودت داده میشوند. همچنین این مرکز دارای انباری با گنجایش 1000 دستگاه گیربکس بوده که انواع گیربکس های اتوماتیک برای انواع برند های خودرو در آن موجود می باشد.

 

• تعمیرگاه مرکزی "کاپ سرویس" : مجموعه کاپ سرویس با سابقه ای درخشان در امر تعمیر گیربکس‌های اتوماتیک، پس از طی دوره های تخصصی و استاندارد اروپا و گذاراندن آزمون‌های کیفی و فنی از سال ۱۳۸۵ اقدام به راه‌اندازی مرکز جدیدی متناسب با تکنولوژی روز نموده است که صرفا در زمینه تعمیر انواع گیربکس‌های اتوماتیک میباشد.

 

این مرکز پس از ایجاد شرایط و امکانات لازم و اخذ مدارک و تأییدیه از شرکت پژو فرانسه و ایران خودرو با کُد ۵۰۴۹ به نمایندگی این شرکت در آمده و فعالیت خود را منحصر به محصولات و خودروهای گیربکس اتوماتیک شرکت ایران خودرو نموده است. همچنین توانسته با به دست آوردن دانش و تجربه و تکنولوژی های مورد نیاز به عنوان یکی از پانزده مرکز مورد تایید پژو و سیتروئن در دنیا به رسمیت شناخته شود.

 

• توربین سازی : تعمیر و فروش انواع توربین های گیربکس اتوماتیک و فعالیت های وابسته به آن

برای آشنایی و اخذ نمایندگی در شهرستان ها کلیک فرمایید 

واردات گیربکس

شرکت در نمایشگاههای بین المللی خارجی و ارتباط با شرکتهای معتبر آمریکایی و اورپایی و آسیایی در جهت بالا بردن سطح دانش و تجربه و معرفی بازار ایران و توانایی های این مجموعه در زمینه این صنعت همچنین واردات انواع گیربکس اتوماتیک و قطعات و سایر موارد شامل روغن گیربکس اتوماتیک و غیره.

2000

فروشگاه آندره یدک

با توجه به استقبال مشتریان برای خرید انواع گیربکس و قطعات مربوط به آن در این سال این واحد فروشگاهی در کنار مجموعه کاپ سرویس افتتاح گردیده، که در آن قطعات گیربکس اتوماتیک اصلی برای انواع خودروها از تولید کنندگان و شرکت های معتبر خارجی عرضه می گردد.

2007

مرکز تخصصی تعمیرات

اولین و تنها مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس اتوماتیک منحصر به فرد در نوع خود در ایران می باشد. انواع گیربکس اتوماتیک از سایر تعمیرگاهها سراسر کشور به این مجموعه وارد شده و بعد از تعمیر و تست بوسیله دستگاه داینو تست بهمراه گارانتی به مشتریان برگشت داده میشود.

2016
تاریخچه

شروع فعالیت

آغاز فعالیت در جهت تعمیر گیربکس های اتوماتیک و کسب تجربه عملی بهمراه تحقیق و تفحص در این زمینه ما بر آن داشت که بتوانیم گامهای استواری را در این صنعت برداریم. مطالعه بر روی انواع گیربکس های اتوماتیک و جمع آوری منابع تحقیقاتی از عمده فعالیت های اساسی آن دوران بشمار می آمد.

1988

کاپ سرویس

بعد از کسب دانش و تجربه در سالهای قبل موفق به راه اندازی این مرکز تعمیراتی شده و توانستیم در مدت زمان کوتاه نمایندگی 5049 ایران خودرو را دریافت نموده و همچنین موفق به دریافت تنها نمایندگی پژو فرانسه در ایران شده ایم. در سال 2015 نیز نمایندگی رنو فرانسه را دریافت نموده ایم.

2006

توربین سازی

یکی از قسمت های اصلی گیربکس اتوماتیک توربین آن می باشد که لازم است برخی مواقع تعمیراتی روی آن انجام پذیرد به موجب انجام این امر واحد توربین سازی با تهیه دستگاههای به روز این صنعت افتتاح و شروع بکار نمود و توانست نیاز ما را در جهت تعمیر توربین گیربکس اتوماتیک برطرف نماید.

2008

گواهی نامه ها

مجوز نمایندگی ها

تور مجازی شرکت تخصصی گیربکس اتوماتیک آندره